Świat Michała Wiśniewskiego:)

Opis forum

#1 2007-09-16 12:34:03

Vivienne

Administrator

2690570
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 1
Punktów :   

Jestem jaki jestem I

OPIS. Program pokazujący codzienne życie Michała Wiśniewskiego i jego rodziny. Dzięki jego obecności na antenie TVN mogliśmy śledzić próby, trasy koncertowe, spotkania z prasą oraz fanami ale także życie rodzinne, chwile samotności, poświęcanie się pasji - lotnictwu, i zwykłą codzienność Michała. Kamery towarzyszyły artyście w domowym zaciszu i podczas pracy. Codziennie kilkanaście z nich rejestrowało wydarzenia z jego życia. W pierwszych odcinkach poznaliśmy najbliższe osoby z otoczenia Michała: żonę Martę, synka Xaviera, ochroniarzy oraz gosposię i opiekunkę do dziecka - Panią Gienię. Michał opowiadał nam o swoich upodobaniach, przyzwyczajeniach i rytmie dnia codziennego.

Kamery telewizyjne pokazały kulisy koncertów zespołu Ich Troje, towarzyszyły Michałowi podczas nagrań do kolejnej płyty i przygotowań do niemieckich eliminacji Eurowizji w Kiel. Widzowie TVNu mogli także "być z nim" podczas międzynarodowego finału piosenki Eurowizji w Rydze i poprzedzającej go trasy promocyjnej po Europie. Te zainstalowane w domu w podwarszawskim Józefowie pozwoliły "podglądać" jego prywatne życie oraz losy tych, którzy w nim uczestniczą. Najbliższa rodzina, znajomi i ich wzajemne relacje nie są już dla nas tajemnicą. Poznaliśmy opinie ludzi z branży muzycznej i medialnej na temat Michała jako artysty i jego muzyki. Wypowiedzieć się mieli okazję również fani jak i przeciwnicy jego twórczości. W specjalnej sondzie pytano o to przypadkowych ludzi.

DOM. Dwupiętrowa willa Wiśniewskich otoczona była malowniczym parkiem. Basen z przeszklonym wyjściem na zewnątrz, salon, kilka sypialni, dwie kuchnie. To tam, dzień po dniu pracowała ekipa realizacyjna składająca się z 28 osób. Operatorzy kamer, dźwiękowcy, realizatorzy wizji, dźwięku, reżyserzy. Kilkanaście kamer, 40 mikrofonów efektowych i 16 mikroportów to sprzęt, który zainstalowano w domu, aby rejestrować codzienne życie Michała.

RING. 28 luty 2003, godzina 21:00, studio Farat Film w warszawskiej dzielnicy Nowe Włochy - start nagrania pierwszego Ringu, koniec - ok. 4:00 nad ranem; jedyny odcinek, który nie był "live". Od kolejnej niedzieli, co tydzień, na żywo spotykaliśmy się z Michałem Wiśniewskim w studiu bądź przed telewizorami. Scenariusz każdego odcinka opierał się na wydarzeniach, które miały miejsce w mijającym tygodniu. Do studia zapraszani byli goście specjalni, którzy komentowali wydarzenia z codziennego życia Michała a także znani artyści, którzy swoimi występami uświetniali program. Na scenie nie mogło zabraknąć również Michała. Program prowadził Hubert Urbański. Ostatni odcinek pierwszej serii programu wyemitowano 1 czerwca.www.ichtroje.pl


"Bóg spojrzał na ziemię i zapłakał. Grzech ranił, okradał i zabijał. I nie było choć jednego sprawiedliwego, który mógłby oglądać oblicze Najwyższego."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
funkcje formantów słowotwórczych www.123tza.pun.pl montaż bramy przesuwnej terapia malzenska koszt www.talesofshinobi.pun.pl