Świat Michała Wiśniewskiego:)

Opis forum

#1 2007-09-16 12:34:49

Vivienne

Administrator

2690570
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 1
Punktów :   

Jestem jaki jestem II

OPIS. Druga edycja reality show, którego głównym bohaterem była najbarwniejsza postać polskiego show business'u - Michał Wiśniewski. Konwencja samego programu uległa jednak zmianie. Z Michałem widzowie spotykali się jedynie podczas niedzielnych programów "na żywo". Jednak i one miały zupełnie zmienioną formę. Tym razem znacznie mniej mogliśmy się dowiedzieć o jego prywatnym życiu, a program wypełniały rozmowy z zaproszonymi gośćmi, również muzycznymi. Mogliśmy usłyszeć zarówno polskich artystów, m.in.: Łzy, Leszcze, Papa Dance, swój debiut w programie miała również Mandaryna, jak również największe gwiazdy światowej estrady: Milk Inc., Kate Ryan, Two Face czy Groove Coverage. Wielokrotnie na scenie pojawiał się także sam Michał. Podczas programu poruszano wiele spraw z życia codziennego każdego Polaka, rozwiązywane były spory, toczone dyskusje, wymieniane poglądy. Program na antenie gościł 16 tygodni.

RING. W tej edycji nazwa ta nabrała zupełnie innego znaczenia... W każdym odcinku Michał prowadził potyczkę słowną z zaproszonym przez niego gościem. Bywało, że obydwie ze stron nie przebierały w środkach by poprzeć swoje argumenty. Na przeciwko Michała zasiedli m.in.: Hanna Bakuła, Andrzej Lepper, Mirosław Pęczak czy Piotr Najsztub. Atmosfera w studiu była bardzo gorąca a nad przebiegiem "pojedynku" czuwał nowy prowadzący - Andrzej Sołtysik.


www.ichtroje.pl


"Bóg spojrzał na ziemię i zapłakał. Grzech ranił, okradał i zabijał. I nie było choć jednego sprawiedliwego, który mógłby oglądać oblicze Najwyższego."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
czy na bazarku mozna kupic rekawiczki skorzane agresja w małżeństwie zmiana programu dpf bmw www.turniejefifa08best.pun.pl farmumb