Świat Michała Wiśniewskiego:)

Opis forum


#1 2007-09-16 12:26:48

Vivienne

Administrator

2690570
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 1
Punktów :   

Sam o sobie

O MUZYCE:

swoją muzykę określa jako fabularyzowany pop, "jest to muzyka, którą można postawić na każdej półce w sklepie"
"moja muzyka jest prosta bo ja sam jestem prostym, szarym człowiekiem" (według Wojciecha Manna przesadził z tą szarością)
uważa że: "piosenkarzem nie zostałem przez przypadek, tylko przez Łągwę"
jego wielką fascynacją jest opera, której "wielkość polega na tym, że była najbardziej odkrywcza w muzyce - w swoim czasie"
w "Jeanny" chciał ukazać autentyczną sytuację z zakładu psychiatrycznego i uświadomić ludziom, że takie rzeczy naprawdę mają miejsce
"muzyka jest opakowaniem dla słowa"
"myślę, że robię sztukę

"
O MIŁOŚCI:

"są różne chwile w życiu ale wszystko tak naprawdę zawsze w ostateczności kończy się na miłości"
"nigdy słowa kocham za wiele"
w słowie kocham mieści wiele nastrojów, "kocham stan kiedy... kocham"

O DZIECIACH:

"nie ma nic piękniejszego niż facet trzymający na rękach niemowlę"
"dziecko zmienia strasznie dużo, jest celem samym w sobie, jedynym i najważniejszym jaki posiada człowiek dla niego warto żyć i trwać dalej (...) wprowadza rodzinną, domową atmosferę"
"najpiękniejszym momentem dla faceta jest ten, w którym dowiaduje się że zostanie ojcem"
"dziecko jest podstawą rodziny"
"chcę dać swoim dzieciom to, czego sam nie miałem"


O PRACY:

"karierę chcę zacząć po 50-ce"
"Mam strasznie sympatyczną kochankę, której jestem cholernie wierny. To praca."


O LOTNICTWIE:

"lotnictwo jest to sport jak każdy inny, ale tu trzeba mieć naprawdę dużo kurażu, niezwykłe umiejętności i bardzo wyrozumiałe żony"
"piloci to kupa wariatów" :-)
"latanie jest dla mnie wielką drogą do wolności"


O SOBIE:

"czuję się jak bohater piosenki Kazika, który śpiewa, że każdy artysta to prostytutka"
uważa, że nie potrafi śpiewać, więc musi czymś nadrabiać: "więc zakładam albo się rozbieram"
nie zapomina o tym, że tak szybko jak ludzie postawili go na piedestał tak szybko mogą go z niego zrzucić
jest człowiekiem, który niesie radość z tego co robi
"pierwszy tatuaż zrobiłem z próżności żeby zobaczyć czy to coś boli"
"mam nadzieję, że w podeszłym wieku będzie miał ochotę na mały odjazd"
"po raz pierwszy wszedłem na rampę gdyż chciał przyjrzeć się publiczności w Łodzi, mimo iż mam lęk wysokości wchodzę na nią nadal ponieważ chce sprawdzić samego siebie"
"filantropię traktuję jako pomoc niemocy"
"rzadko oglądam siebie w telewizji"
"to co niedoścignione jest dla mnie wielkim wzorem"
"uwielbiam poezję M. P. Jasnorzewskiej, zaraziłem się nią i nie jestem w stanie się wyleczyć"
"przyznaję, że czytam niewiele"
"nie otwieram już dawno otwartych drzwi"
"czasem nudzę się sam ze sobą"
"nie chcę być gwiazdą"
"nie przyzwyczajam się do pieniędzy"
czasem mówi publiczności: "...jestem atrakcyjny, sympatyczny i mądry, mogli nie wiedzieć !!!"
"ja jestem tym przykładem człowieka, który kiedyś brał, a dzisiaj chce dawać"
"zawsze mówię to co myślę, życie uczy, że nie zawsze jest to dobre"
zawsze dążyłem do tego aby stworzyć sytuację, której ja ani moi rodzice nigdy nie przeżyli"
"bardzo ciężko jest wziąć na siebie taką odpowiedzialność aby panować nad każdym swoim słowem, ruchem"
"Michał Wiśniewski odpowiada za samego siebie i myślę, że każdy powinien sam za siebie odpowiadać"
"wiara jest podstawą funkcjonowania"
"zawsze polegałem przede wszystkim na sobie"
"nie wiem czy potrafiłbym żyć bez swoich fanów, nie wiem czy poradziłbym sobie z tym, że ktoś przechodzi obojętnie obok Michała"
"zostałem zauważony - to fajnie"
"boję się wody, przeraża mnie przestrzeń bez wyjścia, bez koła ratunkowego, gdzie musiałbym polegać wyłącznie na sobie"


poch.www.ichtroje.pl


"Bóg spojrzał na ziemię i zapłakał. Grzech ranił, okradał i zabijał. I nie było choć jednego sprawiedliwego, który mógłby oglądać oblicze Najwyższego."

Offline

 

#2 2007-09-16 12:48:55

monika211

New

7995798
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Sam o sobie

Ta on to jest dobry

Offline

 

#3 2007-09-16 14:16:04

kleo

Nowy użytkownik

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Sam o sobie

Pisać i mówić to on potrafiiii.......


"jeśli zechcesz kiedyś odejść
w sercu twoim będę ja! "

Offline

 

#4 2007-09-18 19:31:04

monika211

New

7995798
Zarejestrowany: 2007-09-16
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Sam o sobie

No, on to wszystkiego już próbował

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.alkoholizm-forum-wiedzma.pun.pl www.prawnicy.pun.pl www.pogotowieratunkowe999.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.forumavis.pun.pl